Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (16 Temmuz 2013)

Hürriyet Astroloji

Bazı hayal kırıklıklarının yararınıza sonuçlar doğuracağını söylesem bana inanmayacaksınız biliyorum, ama yine de ısrar ediyorum Niobe'ce. Her şerde bir hayır vardır sonuçta, unutmayalım bugünlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün de, ufak tefek kazalara ve gerilime açık bir gün, olası durumlara karşı tedbirli olmakta fayda var. Geri harekete geçecek olan Uranüs herkesi, bireysel yıldız haritalarına göre farklı alanlarda ve farklı şekillerde etkileyecek. Ancak, hepimizin amaç ve hedeflerimizden vazgeçmememiz, engellere veya aksiliklere değil, olası fırsatlara odaklanmamız gerekiyor.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Evde yapılması gereken işler tüm hız ile devam ediyor. Öncelikle eldeki kaynakları korumak istediğiniz bu dönemyerleşimle ilgili giderler bütçenizi zorlayabilir. Güvenlik konuları, özel hayatınız yanında aile yaşantınızla ilgili sorunlar size sorumluluk getirecektir. Yeni başlangıçlar yaptığınız bu süreçte iyimserlik ve güven duygusu ile öne çıkıyorsunuz.

Vatan Gazetesi

Aileniz, yapmak istediklerinize yeterli zaman ayıramayacağınız düşüncesiyle daha fazla ilgi isteyebilir. Kendinize de fırsat yaratamayabilirsiniz. Tamamen bireysel olan işler için direnmeyip ortak olan konuları çözün.

Turk.net

Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız,konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki krediniz sonsuz değil. Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan, ama verimli düşünceler zihninizi işgal edebilir.
Para Durumu: Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak. Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bu şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir.
İş Yaşamı: İş arkadaşınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil, küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.
Aşk Yaşamı: Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi daha çok heyecan verici olacak, sabretmelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir. Bu hafta çekişmelerden uzak durmanızda yarar var.

Takvim Gazetesi

AŞK: Olaylar karşısında duygusalkararlar vermeden önce dikkatlidüşünmelisiniz. Mantığınızıhislerinize yenik düşürmeyin.Sizi şaşırtacak birçok konuolabilir. Önsezilerinize bugünfazla güvenmeyin.İŞ: Yoğun gün geçirmenizden dolayı tüm çevreniziihmal ediyorsunuz. İş temponuzdaki bu hızyavaşlayınca maddi manevi zarar yaşayabilirsiniz.Bütçe dengesi için alacaklarınızı iyi kontrol edin.SAĞLIK: Kuşkulardan kurtulun, ruhunuzu arındırın.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınızda yeniliklere hazır olun. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen gelişmeler söz konusu. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 06:18 itibariyle Terazi burcunda oluşan  ilkdördün, yaşamınızı güçlü temeller üzerinde inşa etme, başarılı girişimlerde bulunarak kendinizi dünyaya ispatlama, davranışlarınızla, kararlarınızla toplum içinde bir yer edinme isteğiniz gayet yoğundur. Bunu başarmanın yolu, öncelikle bilinçaltınızdaki tüm bastırılmış korkularınızdan arınmak ve kendinize güvenmektir. Kimileri, özellikle genç yaşta olanlar, bunu bir yuva kurarak, güzel bir aileye sahip olarak gerçekleştirmek isteyebilir.

 

Bazıları  baba evinden  ayrılıp kendine  yeni bir düzen kurarak  hayatını tek başına sürdürmeyi düşünebilirsiniz. Birikimleriyle bir ev satın alıp, geleceğini garanti altına almak isteyenlerin sayısı da, az olmayacaktır. İşte bugünkü oluşumlar altında hayatta kalmak, hareket ve cesaretle ileriye gitme dürtünüz oldukça yüksektir. Kararınız ne olursa olsun burada önemli olan, genişlemek, büyümek, mücadele etmek ve hayatla başetmeyi öğrenmektir.

 

İlkdördünün hemen akabinde saat 06:18-17:24 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Boşluk dilimi içinde, aile eviniz veya sevdikleriniz tarafından ilgi görmeye fazlasıyla ihtiyacınız olur. Eğer ev alanı içinde sorunlar varsa hassasiyetiniz iki misli yükselir. Estetik değerlere olan düşkünlüğünüz artar. Kaba saba hareketler canınızı sıkabilir.

 

Not: İlkdördün: Yeniay evresinden bir hafta sonra Ayın, Güneş'e göre açısal uzaklığının  90° olduğu andaki görünüşüne denir. Her ay farklı burçlar arasında oluşur. Ve oluştuğu burçlara göre anlamı vardır.

 


İçinizden geçen tüm arzularınızın bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi

İdeallerinizi yeniden gözden geçirecek ve belki de adres değişiklikleri yaşayacaksınız. Uzun süredir planladığınız yolculuklar gündeme gelecektir. Almayı düşlediğinizi bir eve sahip olabilir veya mülkünüzü arttırma yoluna gidebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bir an önce kollarınızı sıvamalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0079 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme