Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (18 Nisan 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler, saat 18:58 olana dek Ay-Balık burcunda boşlukta kalacaktır. Boşluk zamanları genel olarak belli bir durgunluk ve ruhsal açıdan içe yönelme gibi etkiler yaratabilir. Yakın çevremizle olan ilişkimizde, bizi kaygılandıran meseleler üzerinde, iş hayatımızla ilgili konularda hassasiyet içinde olabiliriz. Yenilikte bulunmak isteriz. Farklılık yaratmak arzusu duyarız. Ancak gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmemek gerekir. Maneviyat duygusu, özellikle boşluk etkisi altında yoğunlaşır. Hayatın türlü zorluklarıyla mücadele etmek için dilekte bulunmak, umudumuzu kesmemek en faydalı yöntemdir.

 

 

Saat 18:58 Ay-Koç burcunda ilerlediğinde, ne durumda olursak olalım güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır. Siz de bu saatlerde kendinize lütfen özen gösteriniz ve yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde tasarlayınız.

 

Saat 22:28 Ay-Merkür kavuşumu internet yoluyla iletişimin, iş başvuruları için araştırma yapmanın, bazı kişilerle görüşmek üzere planlamada bulunmanın yararlı olduğunu gösteriyor. Akşam saatlerinde özellikle geçtiğimiz Mart ayından bu yana yaşanan gelişmeler üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Yenilikler için neler yapabileceğinizi şöyle bir ele almanızda yarar vardır.

 

 

Hiç bir şey için GEÇ kalınmış değildir, bu dünyada,,,
Yeter ki umudunu bir ÇİÇEK gibi yüreğinde SAKLA***iremSU*

 

 

Hedefinize varmak için yolunuz aydınlık, mutluluğun tadını çıkarmak için ömrünüz uzun olsun. Mutlu bir gün  geçirmeniz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Eğer içinizdeki gerilimin iyice arttığını ve çevrenizdekilere sert tepkiler vermek üzere olduğunuzu hissederseniz, olayları sakin kafayla ikinci kere düşünmeye ve değerlendirmeye çalışın. İşlerinizdeyse gelişmeler ve haraketlilik var. Yapmanız gereken, hem işinizi takip etmek, hem sinirlerinize hakim olmaktır. Duygusal ilişkilerinizde de tartışmalara açıksınız fakat bu sefe tartışmaların sebebi siz olmayabilirsiniz. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insan bugün fazla üzerinize gelebilir. Her ne kadar haklı olan sizseniz de, stresli durumunuz mantıklı tartışmalara uygun olmadığı için çözümü daha sonraya bırakmalısınız.

Milliyet Astroloji

Hayata daha iyimser ve yapıcı bakıyorsunuz. Yeni öğretiler ve değişik eğitim çalışmalarına odakladığınız bu dönem yeni destekler göreceksiniz. Duygularınızı rahat ifade etmeniz yeni kişilerle ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyebilir. Zira yabancılarla ilgili bağlantılarınızıdaha uzun vadede düşünmektesiniz. Alacağınız haberler yanıltıcı olabilir.

Vatan Gazetesi

Özel hayatınızla ilgili yaşadığınız bir sorunda sürekli başa döndüğünüz yanılgısı içindesiniz. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce sakin olun. Sorunlarınızdan kaçarak çözemezsiniz. Bir an önce ne istediğinize karar verip harekete geçin. Beklediğiniz para geliyor.

Turk.net

Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor. Arkadaşlıkkonularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha olumlu görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kalkıştığınız girişimde şansa ihtiyacınız olacak.
Para Durumu: Bugün ufak tefek borçlarınızı ödemeniz gerekiyor. Bunun için biraz para ayıracaksınız. Bugün kendinize bir takım harcamalar yapabilirsiniz fakat hesaplamalarınızı iyi yapmalısınız.
İş Yaşamı: İş hayatınızda rutin bir gün geçireceksiniz. Kafanızda yeni iş planları var. Fakatşimdilik bu konuda bir harekete geçecek cesarette değilsiniz. Önümüzdeki günlerde harekete geçebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Sevgiliniz ile birkaç gündür görüşemiyorsunuz. Bugün zaman zaman onun sevgisi konusunda şüphelere kapılacaksınız. Fakat hemen bu fikri kafanızdan hemen atmalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Son günlerde çok şüpheci oldunuz. Bu kadar şüpheci olmanızı gerektiren hiçbir durum yok hayatınızda.

Takvim Gazetesi

Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenmeduygularınız yüksek.

Sabah Gazetesi

Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz. Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli ve kendinizi özel bir kişi gibi görmelisiniz. Özenli seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0072 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme