Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (18 Ocak 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 04:27 Ay-Mars olumlu görünümüyle güne uyanıyoruz. Biraz huzursuzluk söz konusu olabilir. Bunun nedeni,  sizi bağlayan, baskı altına alan, durmanıza neden olan her şeyden kurtulmak içindir.  Birilerinin motive etmesine, sizi desteklemesine ihtiyacınız var. Yenilikleri arzuluyor, uygulamak istiyor, bir şeyleri yoluna koymak için mücadele ediyorsunuz. Bu mücadelenin sonucunun başarılı olmak niyetindesiniz. Aklınızdan bir çok fikir, buluş geçiyor. Aslında değişime açıksınız ve cesur adımlar atmaya heveslisiniz. Fakat çok hızlı  harekete geçemediğiniz için gergin olabilirsiniz. Mali konularda ödeme ve harcamalara biraz dikkat edelim.

 

Saat 10:56 Güneş-Merkür kavuşumu,  son haftalarda sizi baskı altına almış, kendinizi ifade etmenizin önüne geçmiş, yavaşlatmış olan meseleler üzerinde düşünmenize anlamına gelir. Ne de olsa karşıt burcunuzda ilerleyen gezegenler, her yıl bu zamanlarda genel olarak sizi yorar ve sağlığınızı etkiler. Yaşımızdan olgun, fazla ciddi düşünmeye sevkeder. Her şeyi köşeleriz, endişeleniriz. Bu yüzden de etrafımızdaki insanlarla anlaşmakta, bağlantı kurmakta zorlanırız.  Bugün de buna benzer etkiler söz konusu olabilir. Eğer eşimiz, ailemiz veya birileri anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşırsa kendimizi iyi hissederiz. Bir problemimiz varsa kafamızın içinde sürekli kurabiliriz. Yarından itibaren Güneş ve ardından Merkür Kova burcunda seyrine başlayacak. Benim tavsiyem başkalarıyla olan paylaşımlarınıza önem vermeniz ve kendinize güvenmenizdir. Ortaklaşa düşünmek, parasal konulara önem vermek, yeteneklerinize göre iş becerilerinizi geliştirmek durumundasınız.

 

 

 

Hayat bazen, bilmediğim bir yerden sorduğunda, ona şöyle söylüyorum....Hey,,seçenekleri göreyim.

 

Her birimizin karşısına uygun ve olumlu sonuçlanabilecek seçeneklerin çıkması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Duygularınızı gösterebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz. Belli bir seçim yapabilmek için ortak çaba gerekiyor olabilir. Başkalarının planlarınıza uyum sağlamasına izin vermelisiniz. Bazı işlerinizi savunmanız gerekiyor. Bazıları tamamen kendi işine odaklanmış ya da bazı köşeleri zaptetmişken, birileri de sizin işlerinizle ilgilenmeli veya lanse etmeli.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

İşe ait amaçlarda öngöremediğiniz gelişmeler olumlu görünüyor. Yaşanan yenilenmelerle beklediğiniz sonuçlar alınabilir. Kendinizi daha farklı görevlere hazırlamakta kararlı olmalısınız. Toplum karşısındaki görünümünüz artık değişecektir. Maddi açıdan sizi huzursuz eden ortaklaşa finans konuları da öncelik kazanmakta. Biraz temkinli olmaya bakın.

Vatan Gazetesi

Bugün hem fiziksel hem de zihinsel olarak enerjiniz yerinde olacak. Eşinizle bir konuda mutabık kalmak sizin yapıcı ve sonuç odaklı yaklaşımınızla gerçekleşebilecek. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Zira bugün yapacağınız işlerin hemen hemen tamamı bunu gerektiriryor.

Turk.net

Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. İşgüzarlığınızla ilgili karşı çıkışlar yerinde görünüyor. Olumlu bakmanız yararlı olacak.
Para Durumu: Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olabilir.
İş Yaşamı: Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınız size geniş olanaklar sağlıyor. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor.
Aşk Yaşamı: Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları çözümleyebileceksiniz. Birlikte planlar yapabilir ve kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler olacaktır ,sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Küçük bir şans yakalayacaksınız ve bunu iyi değerlendirmelisiniz. Duygularınızı açıkca anlatmakta zorlanmayacaksınız. Duygusal konularda yeni kararlar almak ve girişimler yapmak için uygun bir gündesiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Gözlerinizdeki problemi bir uzmana göstermelisiniz. Rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.

Takvim Gazetesi

PARLAK bir gün. Kendinize olan güveniniz sayesinde, işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. İş ve özel hayatınızda, her şey çok güzel olacak.

Güneş Gazetesi

Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.

Sabah Gazetesi

Bugün arkadaşlarınızla beraber olma isteği içinde olsanız bile, onların fikirlerinden etkilenmeniz söz konusu olacaktır. Kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız. Kazançlarınız konusunda yeni kurgulamalar peşindesiniz..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0069 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme