Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (27 Ocak 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 06:39 Aslan-Kova burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlayacak. Genel anlamıyla, parasal konularda ihtiyaçlarınızı  özgüvenli bir şekilde karşılamak, kimseye muhtaç olmamak adına  kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek anlamına gelen Dolunay, finansal açıdan refah içinde olma arzunuzu yükseltir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerinizle alakalı konularda hakimiyeti elinizde tutma arzunuz öylesine yüksektir ki, kimsenin önünüzde engel çıkarmasına tahammül göstermeyebilirsiniz. Bu sabırsızlık ve hakimiyet isteği,  maddi konularda gücünüzü aşan borçlar altına girmenize, nasılsa hallederim tarzı düşünmenize neden olabilir. Gereksiz riskler alabilirsiniz. Amacınız, duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmektir. Hatta bu nedenle, çevrenizdeki kişilerin size destek olmaları için baskıda bile  bulunabilirsiniz. Paylaşımcı davranmanız gerekirken ben daha önemliyim, benim isteklerim gerçekleşmeli tarzı hareket edebilirsiniz. Bilinçaltınızda güvencesiz kalma korkunuz yoğun olduğu için, bunu aşabilmek adına gereğinden fazla tepkisel davranabilirsiniz. İlişkilerinizde kimi zaman duygusal kimi zamansa kimseye ihtiyacım yok tavrı içinde olabilirsiniz. İşte bu tavır birlikte olduğunuz kişilerle aranızda sorunlara, maddi ve manevi açıdan zor durumda kalmanıza yol açabilir. Oysaki yapmanız gereken bulunduğunuz şartları bilinçli bir şekilde gözlemlemek, tedbirli ve sakin davranmaya çalışmaktır.

 

Bu Dolunay, Satürn ve Merkür gezegenleriyle mücadeleci bir görünüm oluşturması bana göre zorlayıcı değildir. Sadece kişisel zevklerinizi biraz kısıtlayıcı, sorumluluklarınızı maddi anlamda yoğunlaştırıcıdır. Eğer kişi, bütçesinin ayarını iyi yapabilirse tabii ki bu Dolunaydan etkilenmez. Ancak yetersiz bir gelir ve kısıtlı bir parayla yaşamınızı sürdürüyorsanız ancak buna rağmen harcamalarınıza dikkat etmiyorsanız tabii ki problem yaşanabilir. Benim size tavsiyem mutlaka bütçenizin ayarını iyi yapmanızdır. Sözgelimi çocuklarınızın masrafları artabilir. Siz tek başınıza çalışıyorsanız ve başkalarına bakmakla yükümlüyseniz, daha fazla kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu Dolunay, çocuk sahibi olma isteğinizin maddi, iş veya bir takım sebeplerle iyice düşünülmesini gerektirir. Bu olumsuz yönde ele alınmamalıdır. Sadece gerçekçi düşünmeniz gerektiğini işaret eder. Aşk hayatınızla ilgili meselelerde de etkili olan bu Dolunay, sevgilinizle aranızda bir mesafenin oluşması anlamına gelir veya sizin aşka bakış açınızı ciddileştirir. Ancak bu da olumsuz değildir. Seçiciliğiniz artar. Herkesi beğenmeyebilirsiniz. Eğer sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız bu Dolunay, beraberliğinize şöyle akıllıca bakmanızı sağlar.

 

Özgüven duygusu tabii ki iyidir. Ancak insan kendisine dışarıdan bakmayı da bilmelidir…..iremSU

 

Bu Dolunayın sizlere farkındalık kazandırması, iç dünyanız ile dış dünya arasındaki dengeyi kurabilmenizde yardımcı olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Duygularınızı kontrol edemezseniz planlarınız bozulabilir veya tadı kaçabilir. Yapılması gerekenleri duygularınızdan bağımsız tutmanızda fayda var. Sorumluluk sahibi olduğunuzu göstermeniz sonunda jestlerle karşılaşmanızı sağlayacaktır. Romantik veya duygusal paylaşımlar yaşanabilecek bir gün.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Size göre sıradan gibi görünen bazı şeylerin aslında ne büyük bir şans olduğunu fark etmek için ideal bir gün. Fırsatınız varsa biraz kendinizi dinleyin. İçinizde bazı sorunları çözmek önünüzü rahat görmenizi sağlayabilir. Bağışlamak ve anlamaya çalışmak gibi mesela.

Turk.net

Tek başınıza hareket etmenizi doğru bulmadığınız bir oluşuma paydaş arama çabalarınız, bugün karşılığını bulabilir.Bu yakınlaşmadan beklentilerinizi amacından saptırmamanızda yarar var. Aile içinde dengelemeye çalıştığınız ilişkiler sizde belli yorgunluklar yaratabilir. Bunu bir karamsarlığa dönüştürmeniz, uzun süreli kopukluklara neden olacak.
Para Durumu: Önümüzdeki günlerde önceden göremediğiniz bir şey için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu defa da durumun düzeleceğini düşünüyorsunuz, ama her defasında ummadığınız bir harcama bütçenizi etkiliyor.
İş Yaşamı: Takdir toplamayı ve beğenilmeyi seviyorsunuz, Fakat çok yorulup sağlığınızı bozmamak için, enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir. Sizden istenileni fazlasıyla yapmayı alışkanlık haline getirmiş görünüyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları çözümleyebileceksiniz. Birlikte planlar yapabilir ve kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler olacaktır ,sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Küçük bir şans yakalayacaksınız ve bunu iyi değerlendirmelisiniz. Duygularınızı açıkca anlatmakta zorlanmayacaksınız. Duygusal konularda yeni kararlar almak ve girişimler yapmak için uygun bir gündesiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat aşırılıklara eğilimlisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Dünya... Bugün sevdiklerinize pek görünmek istemiyor gibisiniz. Çünkü bedensel yorgunluğunuz yüzünüze vurduğu için onları üzmek istemiyorsunuz. Duygularınız yoğun.

Güneş Gazetesi

İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.

Sabah Gazetesi

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Çeşitli nedenlerden dolayı bilinç altınızın sizi yönlendirmesine izin veriyor ve yaşamı her konuda sorguluyorsunuz. İçsel sesinizin meraklıyönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı entelektüel düzeyde arttırabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0068 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme