Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (08 Ekim 2010)

Mynet Astroloji

 Sevgili Yengeçler,  8  Ekim–8 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Venüs gezegeninin geri hareketi aşk evinizde gerçekleşeceği için sizleri oldukça  yakından ilgilendirmekte. Cinsel çekiciliğinizin, paylaşımların öne çıktığı bu süreçte, eğer geri hareket olmasa belki de farkında olmadığımız sorunlarla yaşamaya devam edeceğiz. Ancak Venüs bizi uyarıyor. Tutkularınızı, yaşadığınız ilişkiyi ve geçmişi gözden geçirmenizi istiyor. Bu devrede ilişkilerinizde son derece dikkatli olmak lazım. Cinsel ilişkilerde yaşanabilecek hayal kırıklıkları göz önüne alarak hareket etmeniz en doğrusu. Çatışmalardan, üstünlük kurmaya kalkışmalardan uzak durmak gerekiyor. Çünkü bunların kimseye pek faydası yok. Ayrıca geri hareket dönemleri, geçmişte yaşanılanlar ışığında yeniyi değerlendirmeniz anlamına geleceğinden, geri hareket süresince karşınızdaki insanı lütfen iyi gözlemleyiniz. Ancak bu demek değil ki, geçmişteki acı tecrübelerinizi, bu yeni gelen kişiye yükleyip, bu ilişki de öbürü gibi bitecek veya bu kişi de onun gibi davranacak şekilde peşin hükümlü olmayınız.

 Ancak şu var ki, özellikle geri harekette karşınıza çıkan kişiyle hemen ciddi bir ilişkiye veya cinsel ağırlıklı bir beraberliğe adım atmayınız. Onu önce tanıyınız. Kimdir, aşka bakış açısı nedir, sizinle benzeşen veya ayrılan noktaları nedir bunları iyice çözümleyiniz. Sorunlu bir ilişkiniz varsa geri hareket döneminde problemleri sen veya ben demeden ortaklaşa çözümlemeye çalışınız. Birbirinizle yüzleşiniz. Kişiyi nasıl bilirsin, kendim gibi demişler. Oysaki bir insanı çözümlemenin sırrı, ona dışarıdan bir gözle bakabilmeyi denemektir. Ya siz çok iyi birisi iseniz, o zaman karşınızdaki çok mu iyi olacak. Tabii ki hayır. Tarafsız gözle inceleyiniz. Diyelim ki, sorunları bir yana koydunuz. Ve geri harekette aşkınız canlandı diye birbirinize döndünüz. O zaman bilin ki, geri hareket sonrası bu durumlar yine kendini gösterecek. Oysaki geri hareket döneminde biraz önce söylediğim gibi, problemleri masaya yatırın ki, birbirinize olan tutkularınızın esiri olmayın. 

 Not: Venüs bu yıl geri hareketini, 8 Ekim-8 Kasım Akrep ve 8 Kasım-18 Kasım tarihleri arasında Terazi burcunda olmak üzere iki burç üzerinde gerçekleştirecektir. Ekim ayında Venüs Akrep burcu geri hareketi üzerinde duracağız.

 

Her Geri hareket bir onarım ve gözden geçirme sürecidir. Bu geri hareket dönemini en olumlu manada değerlendirmeniz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Yakın dostluklar ve kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızın enerjileriniyükseltecek konuşmalar yaparak, onların moralini yükselteceksiniz. Düşüncelerinizde olumlu bir yoğunlaşma söz konusu olacak. Beklediğiniz haberler, sürpriz bir şekilde size ulaşabilir. Bugün, bir çok ilginçlikler söz konusu olabilir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0085 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme