Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Hemen işinize sarılmalısınız. Yeni alacağınız haberler size bulmaca gibi gelse de işin içine girince kolaylaşacaktır. Ancak dinlenmeye de ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi

Bugün eşiniz ve evliliğiniz ile ilgili konularda fazlasıyla korumacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Karşınızdakine kendi fikirlerinizi inatla kabul ettirme çabası misliyle karşılık bulacak. Sınırlarınızı bilmekte fayda var.

Hürriyet Astroloji

Önümüzdeki üç hafta sosyal ilişkileriniz açısından hassas ve kritik bir süreç olabilir. Zira yanlış ufak tefek yanlış anlaşılmalar ya da alınganlıklar söz konusu. Sabırlı ve toleranslı davranmanızda yarar var. Ancak bu esnada eski dostlarınızla ya da tanıdıklarınızla yeniden görüşme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: 22 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda geri hareketine başlayan Merkür’ün geri harekette olduğu dönemde, hayatımızdaki maddi veya somut konuları yeniden gözden geçirme fırsatı bulabiliriz. Bütçemizin yeniden yapılandırılma ihtiyacı varsa yeniden yapılandırabilir, yeteneklerimizi daha fazla para kazanmak için nasıl kullanabileceğimiz üzerine daha fazla düşünebilir, yeni yollar arayabiliriz. Detaylar önemli, ama asıl olan önümüzdeki üç haftalık süreçte, beyin kaslarımızı daha çok maddi başlıklı konular, ödemeler ya da yeni kazanç yolları üzerine yoracağımız gerçeği. Yatırımlarımız, maddi girişimlerimiz, ödemelerimiz, harcamalarımız ve gayrimenkul başlıklı konularda yorucu uğraşılar ön plana çıkabilir. Bu başlıklarda yer alan evraklarla ilgili ya da iletişim bağlantılı sorunlar dikkat gerektirebilir. Bugünden itibaren, Mayıs ayınin son haftasına kadar, yanlış giden mesajlara, elektrik elektronik araçlarla ilgili problemlere dikkat etmekte ve yanlış anlaşılmalara bağlı iletişim problemlerine, söylenilen saatte söylenilen yerde olamama, söylenilen saatte kalkmayan araçlar, unutulan biletler, pasaportlar, yağ su kontrolü yapılmadan binilen arabalar, yanlış koltukta, hatta yanlış yere yolculuklar türünde karışıklıklara, çifte rezervasyonlara, dikkat etmekte fayda vardır. Unutulan eşyalar, karışan evraklar, çöken bilgisayar sistemleri dikkat gerektirebilir. Ancak, eski tanıdıklarla görüşmek, karşılaşmak ya da geçmişle bağlantılı proje ve işlere hız kazandırmak için uygun zamanlardır.Eğer bu karışıklıkları doğru yönetebilirsek birbirimize karşı anlayışlı olacağımız günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Bugün iletişimde olduğunuz kişilerle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan dolayı keyfiniz kaçabilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi yeniden hareketlendirebilirsiniz. Anlaşmalar gündeme gelebilir. Eşinizle ilgili konularda yoğun baskı hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bir takım işlerin rayına oturmasını ya da ilerlemesini istiyorsanız, bunu siz yapmalısınız. Başkalarının ne istediği ya da nasıl davrandığının bir önemi olmamalı. Siz bildiğiniz yoldan devam etmelisiniz. Kontrolü sizin ele almanız işlerin farklı bir boyut kazanmasına olanak sağlayabilir. Gerçekçi olmayan fikirlere kulak asmamalısınız.

Günün Atmosferi:Hislerimizle değil, mantığımızla hareket ediyoruz Israrcı ve talepkar kişilerin etkisi, özellikle sabah saatlerine kadar tartışmalara yol açabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta seyredeceği için ruh halimiz biraz durağan olabilir. Öğleden sonra ise, fikirlerimizde yaratıcı ve yenilikçi olmamızın yanı sıra, sağlıklı bir iletişim, karşılıklı beyin fırtınaları, sosyal ve kültürel aktiviteler de söz konusu. Aklımızı doğru işlere odaklamalıyız. Etrafımızdakilerin ilgisini çekmek istiyorsak, duyguları devre dışı bırakmalı ve keskin zekâmızı ortaya koymalıyız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 29 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Sabah saatlerinde ilişkiler oldukça hassas aslında gün boyu bu hassasiyet devam edecek gibi ancak sabah saatlerinde bu baskıyı duygusal anlamda daha yoğun hissedebilirsiniz. Özellikle kadınlarla ilişkiler problem yaratabilir. Geleneksel düşünce kalıplarınızdan uzaklaşmanın, özgür ve bağımsız davranmanın bedellerini hissedebilirsiniz, hisleriniz sıkıntı verici olabilir, duygusal birikime izin vermemelisiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 10:07-11:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  İlişkiniz veya iş ortaklıklarında, normalde üstünde bile durulmayan meselelerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken ilişkiyi kendi içinde rahat bırakmaktır.

Saat 11:46 itibariyle Ay-Kova burcunda  seyrine başlayacak.  Gerek yakınlarınız ve gerekse diğer  kişilerle olan her türlü bağlantınızda tarafsız bir şekilde düşünmeye çalışmanız gayet yararlıdır. Bu sayede olayları hassas bir şekilde ele almak yerine, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz mümkün olabilir.

Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

HABERTÜRK Gazetesi

Özel hayatınızda geleceğinize yönelik kararlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz. Bazı fikir ayrılıklarını çok sorun etmeyin. Öğlen saatlerine doğru daha çok parasal konulara yoğunlaşabilirsiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.003 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme