Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. İçinizden yükselen sesi dinleyin.

Vatan Gazetesi

Yeteri kadar iyi iletişim kuramadığınızı ve derdinizi sizi tanımayan ve bilmeyen insanlara anlatamadığınızı düşünebilirsiniz bugün. İşiniz ile aileniz arasında kalıp dengeleri oturtmak adına aksiyon almanız gerekebilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 01:37 Jüpiter-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, yakın çevremiz, iş hayatınızdan  eğitime kadar olan tüm meseleleri gözden geçirmenin önemini vurguluyor.  Kimlerle iletişim kuruyoruz, nasıl bir bağımız var bunlar çok önemli hale geliyor. Çok mu eleştirel, fazla mı kusur bulucu yoksa her şeyin en doğrusunu bizim bildiğimizi düşünen biri miyiz? Kendimizi geliştirmek, verimli ilerlemek adına neler yapıyoruz? Şu andaki mevcut durumumuzdan memnun muyuz? Bilgi ve tecrübelerimizi geliştirme yönünde eksiklerimiz var mı bunları da gözden geçireceğiz. Sağlık, verimlilik, huzur, kişisel gelişimi önemseyeceğiz.

Saat 05:30 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişinde, yüreğimizin içinde sanki bir nehir akıp gidiyor.  Hayatı hem olumlu yanlarıyla hem de bu enerjinin moral desteğiyle hoş bir şekilde ele alabiliriz. Sizi başka insanlarla irtibatta bulunmaya ve onları kardeşçe selamlaya çağıran yöneticiniz Ay, çevrenizdeki insanların görüşleri, hayata bakış açıları ne olursa olsun onları sevgiyle kucaklamanızı sağlar.

Saat 13:06 Ay-Güneş ve saat 22:58 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, hayata bakış açınızı olumlu hislerle çevreleyen, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir enerjidir. Sizi destekler, huzurlu kılar, anlamlı ve güzel duygularla insanlara yaklaşmanızda ışığınız olur. Yaşama karşı inancınız yükselir. Sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz karşılıksız kalmaz.

Keyifli bir  Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle

Milliyet Astroloji

Bugün keyif veren konular ve kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar var. Tanımadığınız kişilerden de çok şey öğrenebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Belli başlı konularda potansiyelinizi ortaya koymanız ve size keyif veren işlere odaklanmanız, özgüveninizi artırabilir. Böylelikle konumuz ve imajınız da güçlenebilir. Hem sosyal hem özel ilişkilerinizde farklı programlar organize edebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Dün yazdığım gibi, gece saatleri kimimiz için zorlayıcı geçmiş olabilir. Öncelik verdiğimiz bazı işler yolunda gitmeyebilir. Yarım kalan işler, taahhüt edilenlerin yerine getirilmemesi, hayalci yaklaşımlar bizi gerçeklerle baş başa bırakabilir. Diğer yandan Jüpiter’in destekleyici konumu popülaritemizi artırabilir. Potansiyelimizi tam anlamıyla ortaya koyarak diğerlerinden ayrışabiliriz. Hatta bazılarımız kariyerlerinde yükselme, gücü ele geçirme veya servet artışı türünde bazı olumlu gelişmeler yaşayabilir. Bugünlerde yapacağımız tatiller, ziyaretler iz bırakan türden olabilir. Gerek internet gerek sosyal medya üzerinden sosyalleşmek bulunduğumuz çevrelerde yaratıcılığımızı ortaya koymamızda fayda sağlayacaktır. Akşam saatleri gerginliklere açığız. Fikir ayrılıkları, tersleşmeler, polemikler günü olumsuz etkileyebilir. Kelimelerimizi özenle seçmemizde yarar var. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 26.06.2016 Pazar - Hürriyet Aile

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, sıkıntı yaşadığınız konularda kolay toparlanmasını bileceksiniz. Bu konudaki en büyük yardımı, hayatınızdaki partnerinizden alabilirsiniz. Parteriniz size başka bir- çok konuda da yol gösterebilir. Ondan alacağınız tavsiyelere mutlaka kulak verin


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0039 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme