Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevgili Yengeçler 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38  arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, neyi arzuluyorsak onu elde etmek adına verilen mücadelenin işaretçisidir.  Ancak bu mücadelenin sonucunda elde edebileceklerimizi sürekli kılabilmek için gerçekçi olmamız gerekiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sevdiğimiz, bağlılık duyduğumuz insanların üstüne titreyeceğiz.  Onlara bir zarar gelmesin isteriz. Bizi yoran, üzen ne varsa onları da düşünüceğiz. Güneş-Akrep geçişindeki en etkili tarih 18 Kasımdır. Güneş ve Satürn gezegenleri Akrep burcunda son kez buluşacaklar.  Bu ikili,  önemli bir yapılanmanın işaretçisidir. Sorumluluk verici, dikkatli olmamızı gerektiricidir. Ancak bütün bunlar köklü bir değişim ve dönüşüm için gereklidir. Bizi güçlendirecektir. Bu görünüm, aşk, çocuk, yaşam ve kendinizle alakalı meselelerin  fazlasıyla derinlikli ve ciddi biçimde ele alınmasında yarar görüyorum.

23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında Akrep  burcunda ilerleyecek Venüs süreci aşkta tutkuların birebir işaretçisi olup, erotizm, zevk anlayışınız, sosyal yaşamdaki paylaşımlarınız  ve çocuklarla ilgili konularda üzerinde etkilidir. Bu geçişte etkin görünüm 13 kasımda gerçekleşecek  Venüs-Satürn kavuşumudur. Bu kavuşum, aslına bakacak olursak gayet büyük bir dayanma gücü verir  ve kararlılık anlamına gelir. Kişi aşk hayatıyla ilgili meselelerde yaşanan krizin, ardında yatan nedenleri bilir ancak kabul etmekte zorlanır. Oysaki ilişkinin derinlikli bir şekilde ele alınması vakti gelmiştir. Bunu kabul eden kişi, gereken ayarlamaları yapar, aksaklıkları belirler ve çare bulabilmek için mücadele eder. Bazıları için aşk belli başlı önemli, hayati bir konudur. Eğer yalnızsa, bunu kötüye yormak, sonradan üzücü ilişkiler yaşamak yerine, doğru zamanın gelmediğini düşünür ve bilinçli bir şekilde davranır. Bir kısım kişi için bu kavuşumun anlamı, yaşamın tekrar gözden geçirilmesi,  düzenlenmesidir. Böyle bilinçli kişiler, yeteneklerini belirleyerek güçlü insanlarla temasa geçerek başarılı olurlar. Bazı Yengeçler için anlamı, çocuklarının sorumluluklarının farkında ve güçlü bir birey olarak yetişmeleri şeklinde onlarla kurdukları olumlu ilişkidir. Tabii ki bazı Yengeçler için bu kavuşum, evladından uzakta olmanın acısı veya bir evlat sahibi olamamanın getirdiği içsel baskı şeklinde hissedilebilir. Belki biten bir ilişki veya evlilik yüzünden kişi çocuk sahibi olamamıştır. Bu onu derinden üzüyor olabilir veya evladının bir sorunu vardır. Ona üzülüyor olabilir.  Ancak biraz önce değindiğim gibi aslında bu kavuşum derinlikli yapılan ve bilinçli düşünülen konularda sizi dayanıklı ve mücadeleci kılacaktır.

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bazı kişisel plan veya projelerinizden tatmin sağlayabileceğiniz bir süreç başlıyor. Ancak, herhangi bir nedenle memnuniyetsizlik hissediyorsanız, o zaman dikkatli hareket etmelisiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs'ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün'ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdanhttp://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyorlinkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bugün ev ve ailevi konular öne çıkıyor. Eve dair işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Babaya ait konularda hareketlilik yaşanabilir. Aile büyükleriniz olan erkeklerle iletişiminizde diplomatik bir dil kullanmaya özen gösterin. Geçmişteki bazı tam çözülmemiş konular gündeme gelebilir. Bu sefer daha kararlı olacaksınız.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Önümüzdeki haftalar çocuğunuzla alakalı şeylere odaklanabilirsiniz. Ailevi konularda her zamankinden daha çok, karşılıklı alışveriş halinde olacaksınız. Siz ona rehber, o da size çocukça doğallık nasıl oluru öğreten olacak.

Türk.net Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık sorununun çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde değişik gönül kıpırdanmaları içine girebilirsiniz. Dün yaşadığınız ayaküstü bir hoşluk, bugün sizde bir rahatsızlık yaratmış görünüyor. Bugün de bu hoşluğu yaşadığınız kişi tarafından aranmaktan duyduğunuz korku, heyecanınızın doruğu olabilir.

İş yaşamı : Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.

İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor.

Para Durumu: Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamıyorsunuz.

Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz.

Dikkat: Bir hastalık haberi size uzun sürecek bir yolculuk yaptırabilir. Ama sonunda abartılı bir bilgiyle hareket ettiğinizi öğrenip sevineceksiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Birlikte çalıştığınız kişilerin iş temposunu bugün çok yavaş bulacaksınız. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalısınız. Uzun süredir göz sağlığınızı ihmal etmiş durumdasınız. Bugünlerde iyi bir göz hekimine görünmelisiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014 19 Ekim 2014

18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014 15 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme