Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler Saat 09:19-18:38 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde ılımlı bir şekilde çevrenizdeki insanlarla irtibat kurmanız faydalıdır. Birlik ve beraberlik içinde, toplumsal olaylarda kenetlenmek ve güç birliğinde bulunmak yararlıdır. Bu durum hem maddi hem de manevi değerlerimizi korumamızı sağlar.

Saat 18:38 itibariyle Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, istekleriniz, düşleriniz, beklentilerinizin önemini  belirginleştiricidir. Huzur dolu yarınlar için, güvenliğinizi tehlikeye atabilecek risklerden kaçınmakta yarar var. Zaten Ay-Boğa burcunda güçlü olduğu için doğal olarak bunu sağlamak kolaylaşır. Değerlerimizin yaşamımızdaki önemi bir kat daha artabilir. Bu yüzden çok daha dikkatli hareket etmeye çalışabiliriz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizinle olsun. Adım attığınız her mesele, umduğunuz gibi sonuçlansın. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Takvim Gazetesi

Yakın ilişki kurduğunuz kişilerle aranızda sıcak bir iletişim olacak. Samimiyetten keyif almanızın yanında, zorlandığınız konularla ilgili destek isteme fırsatı da bulabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Ani değişiklik gösteren programlarınız olabilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Zamanlamanızı doğru yapmalı ve hedeflediğiniz başarılara odaklanmalısınız. Her bir detaya hakim olabilirseniz, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Yaratıcı zekanızı verimli işlerde kullanabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Fikirler paylaşılıyor, işler tamamlanıyor… Dün de belirttiğimiz gibi; sürpriz gelişmeler, güncel haberler ve yeni bilgiler ortaya çıkarken; yaşananlar karşısındaki farkındalığımız ve bilincimiz de artıyor. Yeni bir çevre bize yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Fikirlerimizi ortak bir platformda paylaşmaya başlıyoruz. Yaratıcıyız, dinamiğiz ve sosyaliz. Sosyal medya ya da teknolojik araçlar sayesinde aklımızdakileri herkesle paylaşıyoruz. Mevcut işlerimizi hızla tamamlıyoruz ve parasal konularda da önemli adımlar atıyoruz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha etkili kılacaktır. Ancak olağanüstü gelişmeler ve tam olarak amaçlarının ne olduğunu kestiremediğimiz kişilerle meşgul olabileceğimiz günlerdeyiz... Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 27-07-2016

HABERTÜRK Gazetesi

İş konularında şansınız yüksek. Ticarete dayalı işlerinizde farklı yöntemler denemekten çekinmeyeceksiniz. Esnek olduğunuz müddetçe atacağınız adımlar sizi ileriye taşıyacak.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme