Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevgili Yengeçler 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir geçişi, parasal konularda zeka ve ifade gücünü yükselticidir. Bu dönemde insanları ikna etmek kolaylaşır. Yengeçler pek öyle konuşmaktan, kendilerini öne sürmekten hoşlanmazlar. Ancak bu süreçte dilimiz kazandırıcıdır.  Birkaç hafta sürecek işlerden para kazanabilirsiniz. Kalıcı olması için sabır gereklidir. Bir de yaz sezonu olması, tatil vb. konularda bütçemizi zorlayabilir. Bu dönem, yenilikçi düşünmek, piyasayı bir kontrol etmek, kimler ne yapıyor bir bakmak lazım. Çabuk sıkılmak, bir işi uzun süre devam ettirmemek, bitirmeden başka bir işe başlamak gibi durumlar yaşanabilir. Bir davranıştan bin bir tane yorum çıkarabilirsiniz. Bu da iş huzurunuzu kaçırabilir. Bu noktalara dikkat edelim lütfen.

Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu etkisi,  mesleki konular ve toplumsal anlamdaki başkaldırışın, değişim arzunuzun işaretçisidir. Artık baskılara tahammülünüz yoktur. Sizi aynı ortama, geçmişe ve kendinizden ödün vermeye zorlayan şartlar altında yaşamak istemezsiniz. Sabrınız tükenmiş gibidir. Lütfen olur olmaz çıkışlarda bulunmayınız olur mu?

Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, kişisel anlamda güvenliğinizi daha fazla önemsemenizi sağlar Değerlerinize, sevdiklerinize sahip çıkarsınız. Eğer bir takım problemleriniz varsa bunları ele alarak derinlemesine gözden geçirirsiniz ve analiz edersiniz.

Yıllar sonra anladım ki,
Bağırıp çağırmaya gerek yok
Sesini duymak isteyene
Bir fısıltın yeter..................iremSU

Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Eleştirileri olgunlukla karşılamanız bundan sonraki adımınızı planlamanıza yardımcı olabilir.

Pazarlık esnasında adil olmayı başarabilirseniz maddi içerikli duygusal konuların çözümü daha kolay olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak,zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil!Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Ev ve aileye dair konularda hareketlik gözüküyor. Özellikle ailenizin yaşlılarıyla veya babanızla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Daha mantıklı ve anlayışlı davranmanız gerekecek. Duygusal tepkiler vermemeye özellikle dikkat etmelisiniz. Toprak ve ev konularıyla ilgili adım atmak için aceleci davranmayın.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Görünümünüzde değişiklik yaratmak, farklı giyim tarzı ile değişim yaratmak isteğiniz yoğun olabilir bugünlerde. Çılgınca olabilecek değişimler pek size göre değil. Ancak biraz heyecan ve canlılık da hiç fena olmaz açıkçası.

Türk.net Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.

Aşk Yaşamı: Aşk yaşamınızda sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat anlaşılamamaktan yakınabileceğiniz bir gün. İçinize kapalı kalma isteğiniz yanlış anlaşılabilir. Endişelerinizi abartmamalısınız ama gün boyunca ortaya çıkan gelişmeler karşısında daha sabırlı davranmanız gerekmekte.

İş Yaşamı: Çalıştığınız ortamda yumuşaklığı ve sabrı bir kenara bırakıp, dişlerinizi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Yoksa bir yığın iş sorumlulukları üzerinize kalabilir ve kimse de iş yoğunluğunuzun farkına varmaz.

Para Durumu: Maddi konuların ön planda olacağı bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.

Dikkat: Sağlık konusunda hasssiyetler yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli olun.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız duygusal problemlere artık son vermelisiniz. Kıskançlığınızı daha farklı bir şekilde ifade etmelisiniz. Çevrenizdeki gelişen olaylara çok fazla kafanızı taktığınız için, günlük yaşantınızda gizemli olarak algılanıyorsunuz. Yaşadığınız duygusal gerilimler sizi daha da güçlü kıldı. Bugün, daha dayanıklı olduğunuzu fark ediyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

31 Temmuz 2014 30 Temmuz 2014 29 Temmuz 2014 28 Temmuz 2014

27 Temmuz 2014 26 Temmuz 2014 25 Temmuz 2014 24 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım

21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme