Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (01 Aralık 2015)

Takvim Gazetesi

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınızdaki hareketlenme için siz yeterince çabaladınız. Bırakın da karşınızdaki biraz çabalasın. Sevdiğiniz kararsız.

Elle Dergisi Astroloji

İşinizde, iş ortamınızda veya sorumluluklarınızla ilgili olarak her türlü elektronik cihazı ve teknolojiyi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Parlak zekanız ve kıvraklığınızla zor işlerin bile üstesinden gelebileceksiniz. Hızlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Bazı kişileri hazır veya yeterli olmadıkları ya da kendilerini zayıf hissettikleri işlerde, alanlarda veya konularda zorlamanız hazır olana kadar bu kişilerden haber alamamanız anlamına gelebilir. Zorlamaktan kaçının. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler Salı günümüz, Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Eğer harcama alışkanlıkları düzensiz bir Yengeç iseniz bugün tedbirli olmanızda yarar var. Çünkü alışverişe çıktığınızda her güzel şey sizi kendine çeker ve alırsınız. Buna dikkat edelim. İhtiyaçlarımızı, bütçemiz çerçevesinde almamızda yarar var.

Saat 10:27 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işsizlik sorunu yaşayan kişiler için, yeni bir iş aramanın işaretçisi olabilir. Sonuçta hayatımızı kazanmak zorundayız. Bu enerji, şöyle etraflıca bir araştırma yapmak için faydalıdır. Ayrıca yeni çıkış yolları bulabilmenizde yardımcı olur. Ancak bir işiniz varsa, daha fazla kazanmak adına harekete geçmek istiyorsanız lütfen bir başka iş bulmadan maceraya atlamayınız.

Saat 16:00 Merkür-Uranüs görünümü, iş hayatımız başta olmak üzere, pürüz yaratan sorunları bir an önce çözümlemek için bizi itekliyor. Değişim arzusu yüreğimizde öylesine yoğun ki, artık işlemeyen ne varsa onu geride bırakarak yol almaktan yanayız.

Saat 18:01 itibariyle gerçekleşecek, Merkür-Chiron zorlu görünümü bizi geçmişimiz ve bugünümüzle yüzleşmeye çağırıyor. Nereden geldim ve nereye gidiyorum sorularına cevap arıyoruz. Ancak kırgınız hayata. Yaralandığımızı, kimi zaman tek başımıza kaldığımızı hissedince sabah saatlerinde sıkılırız.

Not: 2016 yılında gerçekleşecek Yeniay, Dolunay ve Tutulmaların analizini kapsayan özel dosyamız alttaki linktedir.

52 Haftayı kapsayan 2016 YILLIK YORUMLARIMIZ ise, 20 Aralık tarihinde yayınlayacağız. Bilginize. Hürmetlerimle,

 

Yüzünüzü gülümseten, yüreğinizi ferahlandıran güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

Milliyet Astroloji

Bugün harcamalarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda değişiklik ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi iş alanında daha iyi kullanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha ciddi düşünmeniz gereken zamanlardasınız. İlerleyen saatlerde kendinizi farklı sohbetler içinde bulabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bugünlerde, bazı davranışlarınız başkaları tarafından aşırı veya tuhaf bulunabilir. Güneş gözlüğüyle araba kullanmak, kütüphanede şarkı söylemek veya sinemada telefonla konuşmak istiyorsanız, belki başka bir gezegende mümkündür. Ancak, bu tür eylemler burada ‘’tuhaf’’ karşılanır. Bizden söylemesi…

Günün Atmosferi:Zihnimiz açık ve yaratıcılığımız yüksek,. Aniden kafamızda beliren fikirler veya yeni fikirler önümüzdeki birkaç günü istediğimiz alanlarda üretken şekilde kullanmamıza yardım edebilir. Ani kararlar veya karşılıklı görüşmeler sırasında birden açığa çıkan fikirler ve düşünceler olumlu bir yönde ilerlememizi sağlayabilir. Uzaklardan haberler veya hızla yayılan düşünceler ve bilgiler türünde gelişmelere de açık günlerdeyiz. Ancak, ufak da olsa, bir ihtimal hafta sonunun gergin rüzgarları kendini hissettirebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 1 Aralık 2015 Burç Yorumları

Sözcü Gazetesi

Mesleki konularda sürpriz gelişmelere ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Aklınıza çılgın bir proje fikri gelebilir ve bu herkes tarafından beğenilebilir. Ya da beklenmedik bir iş veya proje fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Bir diğer olası etkisi ise, alternatif tıp, alternatif iyileşme yöntemleri, enerji konularını araştırmaya başlayabilirsiniz  

HABERTÜRK Gazetesi

İş hayatınızda ve kariyerinize yönelik adımlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli görüşmeler devrede olacak. Sevdiğiniz insana duygularınız güçlü akacak.

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0025 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme