Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Asraflara hazır olun. Paranızı mutluluk duyacağınız şeylere harcayacaksınız. Yine de bütçenizi zorlamamanızda fayda var.

Vatan Gazetesi

İkili ilişkilerde bir miktar gerginlik yaşanması söz konusu olabilir bugün. Diğerini kontrol etmeye çalışan yaklaşımlar isyan bayraklarını kaldırmaya sebep olabilir. Sevgi ve sahiplenme arasındaki farkın görünmesi gerekiyor.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde Cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji, ciddi ilişki veya iş ortaklığı konularında tutarlı hareket etmenin önemini göstermektedir. Öncelikle yapılması gereken nasıl bir ilişki veya ortaklık arzu etmektesiniz, nasıl mutlu olabilirsiniz, nasıl bir ilişki sizin açınızdan gelecekte hayırlı olur. Diyelim ki bir beraberliğiniz var. O zaman şunu düşününüz. Yaşadığım beraberlik beni doyuruyor mu? Karşımdaki insanla hangi konularda anlaşıyor hangi mevzularda taban tabana zıt düşünüyorum. Gerçekten güvende miyim? Sorunlarımızı el birliği içinde çözebiliyor muyuz? Bu ilişkide eksikler, yanlışlar veya doğruların oranı nedir? İşte bütün bu sorulara dürüst ve doğru bir biçimde cevap verdiğiniz zaman ilişkiniz hakkında da net bir karar verebilmeniz mümkün hale gelir.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs görünümü, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, hem hayatı güzel yanlarıyla görmenizde hem de aşk ve ailevi konularda ciddi bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirmenizde yardımcınızdır.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu partnerinizle ciddi bir biçimde konuşmanın, sorunun çözülmesinde etkisi büyüktür.  Duygularınız oldukça ciddidir. Eğer karşınızdakinden eminseniz anlaşmaya hazırsınızdır. Ancak o, kendi fikirleri konusunda inatçı davranırsa doğal olarak bir şeyleri çözebilmek kolay olmayabilir. El ele vererek problemlerin üstesinden gelebiliriz.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkinizle ilgili mevzularda ani ve tepkisel davranmanın sakıncalı olacağını göstermektedir. Diyelim ki haklısınız ve hakikaten karşılaştığınız durum dayanılmayacak kadar sıkıntılı. Ne yaparsanız yapın partneriniz sözden anlamıyor ve anlaşma ortamı sağlanamıyor. Bu durumda tabi ki kendinizi ezdirecek haliniz yok. Fakat boşluktaki saat diliminde inatlaşmak son derece sakıncalı olduğu gibi, çözüme ulaşmak da o denli zordur.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü beklentiniz olan para, iş veya ilişkinizle ilgili konularda aceleci düşünmenize neden olabilir. Sözgelimi mali bir probleminiz varsa, bunu halletmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Eğer beraberliğinde anlaşmazlık  yaşıyorsa bunları çözümlemek rahatlamak niyetinde olabilirsiniz. Belki çok önemli bir karar vererek işinizden ayrılmayı, başka bir işle uğraşmayı düşünüyor olabilirsiniz.  Bütün bunlar olasılık dahilinde gözükmektedir. Esasen kişinin burada hissettiği duygu, baskılardan ve sıkıntılardan uzak durmak arzusudur.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görümümü, ilişki ve iş ortaklıklarında güven, istikrar, sağlamlık arayışınızın, bu olgulara fazlasıyla önem vermenin işaretçisidir.

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

 

Milliyet Astroloji

Bugün ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda daha mantıklı ve yapıcı olmaya gayret etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan da uzak durun.

Elle Dergisi Astroloji

Her türlü gizli, kapalı ve gizemli olaya, metafizik, psişik konulara son derece meraklısınız. Bugün çok daha farklı boyutta, ilginç ve garip bilgiler öğrenebilirsiniz, araştırmak ve öğrenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Gizemli kişilerle özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Detektif romanları, filmleri ilginizi çekebilir.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Maddi konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Bütçenizi kontrol ederek harcamalarınız ile ilgili gerekli planlamaları yapabilirsiniz. Dış görünüşünüz veya bazı heyecanlı konular ile ilgili planlamalarınız olabilir. Size pozitif etkisi olacak bilgiler alabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Bugünlerde geçmişe dair konular akılları kurcalayabilir. Önümüzdeki 5 günlük süreçte daha ihtiyatlı ve esnek olmak gerekebilir. Bazı rekabetçi kişilerle mücadele etmek ama buna karşı öfkeyi de kontrol etmek, öfkeli kişilerden uzak durarak ani tepkiler vermemek gerek. Bugünlerde ufak kazalara karşı da dikkatli olmalıyız. Elektronik ve elektrikli eşyalar, iletişim ve seyahat gibi konularda bazı sorunlar yaşanabilir. Fakat diğer taraftan da akşam saatlerinden itibaren sevgi ve aşk ile ilgili ilişkilerde olumlu bir beş gün başlıyor. Aranılan aşk ile karşılaşılabilir, sevgi ilişkileri tazelenebilir veya kendinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sanat ve güzellik konularında güzel değişikliklere açık bir dönem... Aşk hayatı beklentileri karşılayacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 7 Şubat 2016 Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, özel hayatınızda kıskançlık etkisine karşı dikkatli olmalısınız. Ya sevdiğiniz insan sizi kıskanacak ya da siz bu şekilde davranacaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda çok kolay tepki vermeye açık olacaksınız. Kendinizi dizginlemeye çalışmalısınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0058 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme