Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevgili Yengeçler saat 10:08  itibariyle gerçekleşecek  Mars-Uranüs arasındaki karşıtlık,  etkisi altında, konu yine dönüp dolaşıp aile hayatımız ve mesleki konular üzerinde yoğunlaşıyor. Bugün içinizde bir yerlerde garip bir isyan duygusu sizi sarabilir. Hayatınıza bakarsınız ilişki anlamında her şey havada asılı gibidir. Ayrılık deseniz değil, birleşme deseniz çare bile değildir. İş hayatı deseniz tam bir şeyler oldu derken garip bir yavaşlama baş göstermiştir. Bunların ortasında bir insan isyan etmeden nasıl durabilir. Evet bir çok açıdan haklısınız. Ancak bütün bu tersliklerle mücadele edecek kişi sizsiniz.  Hayat denilen bu hikayenin  baş kahramanının yılgınlık göstermeye sizce hakkı var mı?

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihlerinde Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, sizi düşündüren, içinden çıkamadığınız bir takım meseleleri ciddiyetle ele almanızı sağlayacaktır.  Zaten sizin de arzunuz, durumunuzu net olarak görmek ve sağlam adımlar atmaktır. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde aşk hayatınızla ilgili konularda geçmiş meseleler tekrar gündeme gelir. Çocuk sahibi olmak isteyenler veya çocuğunuzla ilgili konular üzerinde durabilirsiniz. Bunları inatlaşmadan, bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlu görünüm, geleceği, ilişkisi, iş ortaklığı, ailesi, iç güvenliği anlamında huzursuz olan bireyin yaşadığı sıkıntıları ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kendince aradığı çıkış yollarını işaret ediyor. Ancak bu çıkış yolları bazen sevdiğiniz kişiden kopmanıza neden olacağı gibi, tam tersine koptuğunuz halde unutamamanıza yol açabilir. Yalnızlığına çare bulmak için ilişkisine sarılan, ancak ilişkisinde aradığı huzuru bulamayan kişi içsel bir çatışma yaşayabilir. Bazen hayattan korkar, bazen bağlanır, hatta tutarsız davranabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu görünüm nedeniyle benim size tavsiyem lütfen bu denli kendinize yüklenmeyiniz. Her durumu kontrol edemeyeceğimize göre, en azından kendimize sahip çıkmayı ihmal etmeyelim.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bugün aklınız oldukça geniş ve uzun vadeli fikirlerle dopdolu olabilir. Gelecekle ilgili endişelerinizin üstesinden gelmek için uzun vadeli yatırımlara girişebilirsiniz. Alacaklarınız ve ortak hesaplarınızla ilgili her detayı inceleyeceksiniz. Girişimlerinizde günü birlik çözümlerden kaçınmalı, kalıcı ve sürekliliği olan bir maddi yapı kurmaya çalışmalısınız.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

“Her şey benim kontrolüm altında olsun. Ev, iş ve eş konularını hep ben yöneteyim” diyen bir yaklaşım, durumu yorucu ve zıtlaşan bir noktaya taşıyabilir. Hem yükü hem de yetkiyi paylaşmayı bilmeniz gereken bir gündesiniz.

Türk.net Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınız açısından bugün durgun bir gün olacak. Bugün sevgilinizle durduk yere tartışabilirsiniz. O ve onun ailesi ile aranıdaki problemler günden güne artıyor.

İş Yaşamı: Bugün işinizle ilgili sorunları çözecek ve her şeyi yerli yerine oturtacaksınız. İş yerinizde performansınızın bir hayli yüksek olacağı bugün amirlerinizden ve çalışma arkadaşlarınızdan övgü alabilirsiniz.

Para Durumu: Maddi konularda akılcı ve sabırlı olmaya çalışın. Bugün her ne kadar maddi olarak beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşsanız da ilerki günler için olumlu yatırımlar yapma fırsatı bulacaksınız.

Dikkat: İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz.Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

GİZLİ bir inatçılığınız var. Bugün

duygusal konularda beklediğiniz

somut isteklerinizi karşı tarafa

hissettirmek zorunda kalacaksınız.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Duygularını açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. İçsel disiplininiz mükemmel ve çalışkanlığınızı bir kez daha ortaya koyacak, doğru çalışma alanlarını bulacak ve çalışmalarınızı bu yönde ilerleteceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme