Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Milliyet Astroloji

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Ani değişiklik gösteren programlarınız olabilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi ve birlikte hareket etmenizi gerektiren ortak planlar ve hedefler gündeme gelebilir. Egolardan bağımsız, herkesin belli ölçüde de olsa fedakarlıklar yapması gereken amaçlar söz konusu.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler, Saat 12:05 Merkür-Jüpiter kavuşumu, toplumsal yaşam, çevremiz, yakınlarımız,  eğitimden iş hayatımıza kadar olan her şeyi mantıklı bir şekilde analiz etmenin işaretçisidir. Düzen, verimlilik, sağlıklı yaşamak bunları önemsemeliyiz. Her şeyin ne kadar birbiriyle örtüştüğünü, en ufak bir detayın bile, bütüne ait olduğunu bilerek düşünmeli ve kararlarımızı gözden geçirmeliyiz.  Temiz hava, sağlıklı çevre, huzurlu bir iş, verimli bir hayatı gerekleri üzerinde düşünmeliyiz.

22 Ağustos saat 19:38 - 22 Eylül saat 17:21 tarihleri arasında Başak burcunda seyrini sürdürecek Güneş, yürürlüğe konulacak, düzenlenecek, verimli hale getirilecek işler anlamında önem taşıyor. Maddi konularda da etkilidir ve akıllıca hareket edilmesini sağlar. Eğitim ve iş hayatı yoğunlaşacaktır. Buna göre planlamanızı yapınız.  Yakın çevrenizle alakalı sağlık, iş veya yardımlaşma konuları gündeme gelebilir. Kimlerle bağlantıya geçtiğiniz, hangi konularda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini bu süreçte saptayabilirsiniz. Titiz düşüneceksiniz.  Mükemmeli arzulayacaksınız.  Kardeşiniz, yakın akrabalarınızla alakalı konular üzerinde düşüneceksiniz. Bu süreçte duygusal bir takım sorunları çok fazla didikleyebilirsiniz. Özellikle bazı meseleler yolunda gitmediğinde kafanıza takabilirsiniz.

Olumlu yönde gelişmeler hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Takvim Gazetesi

Yabancılar ve yabancı ülkelere yönelik idealleriniz olabilir. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kaygılardan uzaklaştıkça yaratıcılığınız artacak.

Hürriyet Aile Burçlar

Önümüzdeki birkaç gün için ertelenen işleri devralmalı ve kendi başınıza aksiyon almalısınız. Fakat bazı konularda gerekli ön hazırlığı yapmadan somut adımlar atmamalısınız. Her şeyi tek tek gözden geçirin. Aklına güvendiğiniz kişilerden yardım alabilirsiniz.

Günün Atmosferi:İleriye dönük hedefler, hareket kazanan aşk hayatı… Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz birleşimi bugün itibariyle etkilerini göstermeye başlıyor. Ancak, günün gezegen görünümleri hala olumlu enerjilere sahip olduğu için, bizi zorlayan, pasifize eden ya da engelleyen durumları çok derinden hissetmeyebiliriz. Öğle saatlerinde sosyal ilişkilerimiz, özel hayatımız ve imajımızla ilişkili konuların yanı sıra maddiyatımızı ilgilendiren başlıklarda da pozitif bir hava söz konusu olabilir. Gece saatlerine kadar bu maddi konular gündemin üst sıralarında yer alacak. Bazı görüşmeler, yazışmalar, toplantılar yapabilir ve beklediğimiz gibi sonuçlandırabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel. 24-08-2016 Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda harekete geçeceğiniz noktalarda birtakım engellerle karşılaşmanız mümkün. Öfkenizi çevrenizden çıkarmamaya özen göstermelisiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.003 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme