Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevgili Yengeçler cumartesi gününe, saat 10:30 itibariyle etkili olacak  Güneş-Venüs kavuşumuyla merhaba diyeceğiz. Bu enerji, sahip olduğunuz her ne varsa onu büyük bir tutkuyla sarıp sarmaladığınızın göstergesidir. Anne-Baba Yengeçlerin, çocuklarına olan büyük sevgilerinin, onların güçlü bir birey olarak yetiştirme arzularının işaretçisi olan bu kavuşum, çocuk sahibi olmamış kişilerin, bunu yaşamayı bir hayli istediklerinin  göstergesidir. Bu enerji, cinselliğin ve erotizmin yüksek olduğu bir aşkın işaretçisidir. Kişi ne olursa olsun, sevdiğinden vazgeçmeyecek kadar aşıktır.  Bu kavuşum altında başlayan bir flörtün,  bir hayli etkili olacağını söylemeliyim. Hem kişisel  hem de ilişki meselelerinde bu görünüm, kaybetmemek için her şeyi göze almamızı sağlar. Ya benimsin ya da benim tarzı cümlelerin söylenmesi içten bile değildir.  Partneriniz de aynı şekilde  bir hayli kıskanç biri olabilir. Problemli bir aşk yaşıyorsanız, bu enerji sayesinde birbirinizi yeniden istemeniz, arzulamanız mümkündür.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, para-aile-ilişkimiz söz konusu olduğunda kendimizi denetlemekte zorlandığımızın göstergesidir. Bunlar sizin için bir hayli kıymetlidir ve onlar üzerinde hiç kimsenin hak talep etmesine izin vermezsiniz.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzuru içinizde duyabilmeniz için, baskılardan uzak, dengeli bir paylaşım çerçevesinde hareket etmek en doğrusu olacaktır. Sizin çıkarlarınız kadar, başkalarının da arzularını hesaba katmamız iyi olur. Sorunlar varsa eğer,  tatlılıkla çözüm bulunabilir.  Bir de, ilişkilerde bu saat sonrası yenilik anlamında bir karar verilmesi yanlış olur.

25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında Merkür düz seyrini Terazi burcunda sürdürecek. Ev içindeki iletişim dengeli ve ölçülü olmak zorunda. Bir yandan akıllıca yuvanızın iç dengelerini yerli yerinde tutmak diğer yandan güzellikten, barıştan, sevgiden söz etmek gerekiyor. Ancak bunun tek taraflı değil, el birliğiyle halledilmesi lazım. Fakat problemleri yok saymak yanlıştır.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Ev, aile veya sağlığınızla ilgili yaşanan engellemeler veya aksilikler azalıyor. Düzelmeye başlayan ilişkiler biraz nefes almanızı sağlayabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Günün büyük çoğunluğunda keyif alacağınız kiş i ve durumlarla iç içe olacaksınız. Çocuğunuzla da bir arad ayken derin paylaşımlar yap ıp kalite li zaman geçir ebilirsiniz. Akşam planlarından ise beklediğiniz hazzı alamayabilirsiniz.

Türk.net Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç gösterebilir ve ikili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha iyi hissedebilir ve ilişkilerinizde daha mantıklı tutumlar sergileyebilirsiniz. Bu sıralar önemli bir yolculuğa hazırlanıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle ilişkiniz son derece güzel bir şekilde devam ediyor. Onunla olmaktan oldukça mutlusunuz. Bugün sevgilinizle romantik bir ortamda bulunabilir ve aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

İş Yaşamı: Bugün işinizle ilgili beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar moralinizi bozabilir ve çalışma şevkinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün oldukça dikkatli olmalısınız.

Para Durumu: Maddi açıdan zor günler geçiriyorsunuz. Fakat bunu pek önemsemiyorsunuz. Harcamalarınızı kısmıyor ve bütçenizdeki deliği günden güne büyütüyorsunuz.

Dikkat: Bugün karşılaşacağınız bazı sorunlar karşısında doğru olmayan kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızda dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Geçmişlerde kalan bir arkadaşınızdan alacağınızhaber, kısa süreliğine de olsa sizi anılarınızadöndürebilir. Yeni durumunuzla ilgili değişen şartlarınızı yeniden gözden geçirmek istemeniz, sizi farklı durumlara hazırlıyor. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Ekim 2014 23 Ekim 2014 22 Ekim 2014 21 Ekim 2014

20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme