Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Bugün trafikte dalgınlık nedenli hatalar yapma riskiniz var. Gördüğünüze, okuduğunuza, yazdığınıza da mutlaka dikkat edin. Göz ve algı yanılması gibi durumlar yaşanabilir. Sözleriniz de yanlış anlaşılabilir. İmalardan kaçının.

Takvim Gazetesi

Bugün rahatınıza düşkün görünerek, birilerine emir vermek hoşunuza gidecek. Ancak çok fazla abartmayın.

Hürriyet Astroloji

Bazı fikirler veya öneriler ilginizi çekebilir. Bu fikirlerin peşinden plansız şekilde ilerlemeden önce iyi düşünmelisiniz. Zira, atladığınız, görmediğiniz veya yanıltıcı noktalar mevcut olabilir.

Detaylı tetkikler sonrası ilerlemeniz, ileride pişman olmamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Hürriyet Aile Burçlar

Geçmiş hatalarınızdan ve tecrübelerinizden dersler çıkartabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren olumlu kararlar alabilir, yaşadığınız yerde veya hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Kararsız, isteksiz, dalgın veya unutkan olabileceğimiz bir sabah. Devamındaki günlerde pişman olmamak için, yanıltıcı kişilere veya yanıltıcı durumlara karşı da tedbirli olmamız gerekiyor. Öğle saatlerinde ise, daha kararlı olabilir, tamamlamak istediğimiz işleri tamamlayabilir veya işlerimizde başarı elde edebiliriz. Akşam saatleri, sürprizlere açığız. En azından sıra dışı hoşluklar, beklenmedik farklı gelişmeler söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 7 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Elle Dergisi Astroloji

Para ve harcamalar konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Önemli kararları, özellikle maddi konularla ilgiliyse daha sonraya bırakmalısınız. Sanat ve estetiğe dair işlerle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 00:10-22:50 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bizim için kıymetli olan değerlerimize bir hayli düşkün oluruz. Şu şöyle olmalı, bu böyle yapılmalı diye kaideler belirleriz. Eğer birileri veya bir nedenle işler yolunda gitmezse sıkılırız. Para ve kazanç sağlayıcı her şeyi önemseriz.

8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Yakın çevrenizde bulunan kişilerle olan temasınızda yararlılık ilkesini gözettiğiniz için, size ihtiyaç duyan kişilere elden geldiğince destek olursunuz. Ancak bu desteğin karşılığında kıymetinizin bilinmesini istersiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde de durum böyledir. Dostlarınızın size bir işi düştüğünde, yardıma hazırsınızdır. Amacınız etrafınızdaki insanların huzurlu olması ve sizin de otomatik olarak huzura kavuşmanızdır. İlişkilerde genel olarak belli bir inceleme, kurcalama, ince eleme sık dokuma hali vardır. Bu süreçte ailemizle alakalı ve ileriye dönük olarak hedeflerimizi gerçekleştirme yönünde planlamalarda bulunabiliriz. Yeni bir yere yerleştiysek bu dönemde çevremizdeki insanları, ortamı tanımaya çalışırız.

Saat 23:01 Ay-Venüs kavuşumu,  kişinin hem çevresiyle hem de yakınlarıyla olan ilişkisine dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi toplum içinde yaşıyoruz. Bizimle aynı görüşe sahip olmayan bir çok insanla karşı karşıya gelebiliriz. Bu kişiler yakınlarımız da olabilir. Günü huzurlu geçirmek istiyorsak özverili davranmanın sınırlarını iyi belirlemeli ayrıca eleştirel yaklaşımlardan kaçınmalıyız.

Kimsenin kimseden üstünlüğü yok. Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Astroloji

Çalışma hayatınızda kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Uğraştığınız işlerde bitişler yaşayabilişiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulardaki yaşadığınız sıkışıklıklar sizi tekrar organize etmeye itebilir. Öğlen saatlerinde sevdiklerinizle derin paylaşımlarda buluşmak isteyebilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkileriniz, yakın dostluklar ve ortaklıklarda duygusal yaklaşımlar yerine mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz, ancak duygularınızı yer yer ifade etmeli, sizi üzen ve yoran konuları belirtmeyi tercih etmelisiniz. İlişkilerde olası çatışmalara açık bir zamandan geçmektesiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Bu 3 haftalık dönemde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Akrabalarınızın hayatlarına karşı daha anlayışlı yaklaşımlar sergilemelisiniz.

Sözcü Gazetesi

Birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberlerde alabileceksiniz. Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destekler görebileceksiniz.
58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0043 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme