Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Yengeçler eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Haftanın ilk günü gündeminizde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Aklınız uzaklarda ve yabancılarla yapacağınız görüşmelerde olabilir. Seyahat konuları gündeminize gelebilir. Ancak Balık burcundaki Ay fazlaca hayalciliğe ve karmaşık durumlara dikkat çekiyor. Dolayısıyla dikkatli olmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Duygusal ve hassassınız. İş ilişkileriniz ve sağlığınız dikkat gerektiriyor. Eski arkadaşlar veya eski sevgililer aklınızda olabilir.

Günün Atmosferi:Temmuz ayının ikinci haftasına kadar, uzun zamandır inandığımız şeylere inancımızı kaybedebilir, bazı eleştiri veya şikayetler nedeniyle içsel sorgulamalarımızı arttırabilir, gerçekle hayaller arasında kaybolabiliriz. Kötü alışkanlıkları olanlar zorlansalar dahi, artık bırakmaları gerektiğini fark edebilirler. Maddi başlıklı konular da bu belirsizlikler ve düşmanca tavırlar içeren atmosferden olumsuz etkilenebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 30 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Vatan Gazetesi

Bugün akıl almaya ihtiyaç duyduğunuz kişilere istediğiniz anda ulaşamayabilirsiniz. Tecrübe edip doğru yolu kendi kendinize öğrenmek en doğrusu olacak. Herkesin yolu kendine ve kendi yaşam planına uygun olan. Sizi yanıltabilir.

Milliyet Astroloji

Haftanın ilk günlerinde uzaklar, yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda çok şey yapabilirsiniz. Bugünlerde görüşlerinizi, ruhsal konuları paylaşabileceğiniz olanaklar da söz konusu. Ancak aşkta ve heyecan içeren konularda kendinizi yıpratmamaya bakmalısınız. 2 Haziran’la birlikte iş hayatında ve sizi öne çıkaran konular içinde bitirilmesi gereken konular, tamamlanma gerektiren işler var. 2-4 Haziran günlerinde özellikle çalışma konularınız içinde, organizasyonel alanda ya da sağlık, düzene ait konular içinde daha dikkatli olun.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler saat 00:30 Ay-Jüpiter görünümü eğitim-iş-çevre değişimi, başka bir yere yerleşmenin, bir iş kurmanın veya iş değişiminde bulunarak kendinizi daha rahat, özgür hissetmenin işaretçisidir.

Saat 04:58 Ay-Merkür görünümü gerek sosyal ilişkilerde  gerekse iç huzurumuz anlamında kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.

Saat 06:04 Ay-Pluto olumlu görünümü, ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve  maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar.

Saat 07:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına düşünmek gerektiğini, yapmak istediklerinizi tüm ayrıntılarıyla ele alırsanız, kafanızın karışmayacağını vurguluyor.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir hafta geçirmemiz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Yeni tanışacağınız insanlarla olan duygusal temasınızda olumlu bir gün sizi bekliyor olacak. Çok meşgul olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle atılacak adımlar sizi mutlu edecek.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme