Yengeç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Yengeç Burcu Falı

Sevgili Yengeçler saat 05:59 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, Perşembe günümüzün tümünde etkili olacak. Size moral kazandırıcı, sevdiklerinizi kucaklamanızı sağlayıcı, etrafınızdaki güzellikleri fark edilmenizi destekleyicidir. İnsanlar sizin olumlu ve güçlü yönlerinizi  saygıyla karşılarlar. Gönlünüzün içindeki niyetleriniz, başkaları tarafından karşılık bulur.

Saat 14:09 Venüs-Neptün görünümü, duygularımızı dışa karşı şefkatle ifade edebilmemizde yardımcıdır. Bizimle bir arada olan insanlar veya karşılaştığımız kişiler üzerinde gayet olumlu bir etki bırakabiliriz. Hangi dilden, dinden, görüşten olursa olsun herkesi kucaklayabiliriz. Ülkümüze olan bağlılığımız yoğun olsa da, farklı görüşte olan kişilere bile kardeşçe, sevgiyle yanaşabiliriz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz son derece kıymetlidir. Annelik-babalık-kardeşlik-arkadaşlık duygumuz bir hayli yüksektir.

Saat 20:42 itibariyle burcunuz üzerinde kavuşum yapan Ay ve Venüs, duyarlılık ve hassasiyetinizin gözlerinizin içinden dünyaya yansıması halidir.  Bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek sizin için gayet olumludur.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, insanın hayatın anlamını maddi ve manevi yönde hissetme arzusunun simgesidir. Anlam yüklediğimiz her ne varsa, onu gözümüzde yüceltiriz. Bu biz de olabiliriz, işimiz veya değerlerimiz de olabilir. Bu kavuşum, kişinin ilerisi adına kendisiyle ilgili umutlanmasını sağlar. Duygusal yönleri nedeniyle kimi zaman hassaslaşan kişinin, özgüven duygusunu yükseltir. Çalışma hayatınız veya günlük aktivitenizde başkalarına karşı güçlü görünmek ihtiyacınızı belirler. Bildiklerinizin doğruluğu veya yanlışlığını net bir şekilde görebilmeniz için size kararlılık gücü sunar. Önyargıları, psikolojik sorunları azaltır. Maddi konularda bir yol belirlemek adına teşvik eder. Hayatın kazanç ve kayıpları karşısında tedirgin olmak yerine, inancınızı güçlü tutarak kendinize sahip çıkmanızda moral kazandırır.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Öfkeye veya bazı ön çıkarımlara bağlı değişiklikler yapmamalısınız. Sezgilerinize güvenmeniz bazı planlarınızın önünde duran veya oluşabilecek engelleri aşmanıza yardım edebilir.

Sabır göstermeniz durumunda sonuçlar yararınıza olabilir. Yakında oluşabilecek gelişmeler hayallerinizin de ötesine geçebilir. Durmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bugün duygusal açıdan sizi rahatlatacak uğraşlarda bulunabilirsiniz. Kişisel bakımınıza zaman ayırabilir, kuaföre gidebilirsiniz. Yazıldığınız halde gitmeye vakit bulamadığınız spor salonuna nihayet yolunuz düşebilir. Görünüşünüz hakkında daha hassas ve özenli olma eğilimindesiniz. Alışverişe çıktığınızda biraz kontrollü olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Bugünlerde dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Ancak ilgi odağı olmanın cazibesine takılıp kalmayın. Biraz serbest kalmaya ve kendinizi özgür hissedip yeni şeyler üretmek için rutin ortamdan uzaklaşmaya ihtiyacınız var.

Türk.net Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve çeşitli küçük sorunlar yaşamaya eğilimli olacaksınız. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aşk yaşamı: Duygusal açıdan sabah saatleri bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi duygusal açıdan olumlu etkiler altında hissedeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar alacaksanız öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

İş yaşamı: İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça yoğun saatler geçireceksiniz ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili beklentilerinizi yeniden değerlendirmeyi başaracaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz ve işlerinizle ilgili bir rahatlama olacaktır. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.

Para durumu: Maddi konularda sabah saatleri yetenklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ancak alacağınız yeni kararlarda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Dikkat: Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Yengeç Burcu Falı

Merkür Ve Venüs burcunuzda ilerliyor. Dış görünüşünüz çok önemli. Kendinize yatırım yapıyorsunuz. Kilo alma problemleriniz olabilir. İkili ilişkilerinizde karşı tarafa istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Aşkenerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014

19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme