Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (10 Temmuz 2013)

Hürriyet Astroloji

Sevdiğinizle yaşayacağınız güzel anları kaçırabilirsiniz. Yuvanızla ilgili sorunlarda kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Maddi açıdan güçlü ve kararlı olmaya başladınız. Eldeki birikimleri son derece doğru yönetecek, becerilerinizi kazanca çevirecek fırsatlar bulacaksınız. Babadan gelecek destekler de sizi motive edecektir. Aşırı rahatlık gereksiz harcamalar yapma riski getirebilir. Var olanın değerini bilmekte yarar var. Tutumlu yanlarınızı unutmadan bütçenizi toparlayın.

Vatan Gazetesi

Bugün mesleki anlamdaki tüm meziyetlerinizi işinize katın. Rutinleşmiş ve nefes almak kadar doğal hale gelmiş işlerinize bile hep daha farklı ne ve “nasıl yapabilirim” diye bakarak yaklaşın. Katacağınız çok şey vardır.

Turk.net

Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun, şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
Para Durumu: Daha ikna edici ifadelerle, rahatsızlıklarınızı daha anlaşılır hale getirebilirsiniz. Haklı göründüğünüz para tartışmalarında, haksız konuma düşmeniz an meselesi.
İş Yaşamı: Pazarlama konularında ikna becerinizi etkisizleştiren olumsuz özelliğinizi köreltmeye çalışmalısınız. Gezici, sosyalliği zengin işlere ilgi duymanız, yakın çevrenizden rutin olmayan iş teklifleri getirebilir.
Aşk Yaşamı: Onda birtakım komplekslerin uyanması, ilişkinizin ömrünü kısaltabilir. Çeşitli konularda bilgi sahibisiniz. Partnerinizin bu özelliğinize ayak uydurması zamana bağlı.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı davranışlarınızdan siz de memnun değilsiniz. Ama önünü kesme eğilimi göstermiyorsunuz. Bu davranışların size birtakım kayıplar getirmesini beklemeyin.

Takvim Gazetesi

Kartınız Zaman... İnsanlarla öyle iyi anlaşıyorsunuz ki cazibenizin temelini bu oluşturuyor. Bugün iradenize hakim ve akla yatkın konuşmalarınızla ilgi odağı olacağınız garanti.

Güneş Gazetesi

Bu gün sevgilinizle tartışmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olacağı için ufak konuları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler  gün boyu  Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altındayız.  Bu enerji  maddi ve manevi konularda aradığınız güveni, iç dünyanızın derinliklerinde hissetmenizi  sağlayıcıdır.

 

Saat 14:44  Ay-Uranüs olumlu etkisi olumlu yönde değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?

 

Saat 16:43  Ay-Kuzey düğüm görünümü altında,  ilerlemek için en öncelikle ne yapmak istediğinizi kesinlikle bilinçli bir şekilde saptamalısınız. O zaman ikilemde kalmazsınız. Yatırım veya maddi konularda bir karar aşamasında iseniz, lütfen ilerisini düşününüz. Harcamalarınızı da buna göre ayarlayınız.

 

Saat 21:18 Ay-Venüs kavuşumu maddi ve manevi anlamda gücümüzü toparlamamızda yardımcıdır. Ailemizin ve  dostlarımızın varlığı,  kendimize duyduğumuz güvenin yükselmesine ve ekmeğimizi hırsla kazanmak istememize yardımcıdır.  İnsanın umudu olursa, hayata karşı olan direnci artar. Sevilen, değerli bulunan kişi azimle işine gücüne sarılır. İşte bu görünüm bu anlamda da desteleyicidir. Parasal sorunların, ilişkinizle alakalı problemlerin ve  iş hayatındaki zorlukların bizi yıldırmaması gerektiğini hatırlatır. Canla başla mücadele etmemizi sağlar. Hayattan zevk almamızda, sahip olduğumuzun güzelliklerin kıymetini bilmemizde yardımcı olur.

 

 

Gerçekten bize ait olduğunu düşündüğümüz şu bedenimiz dahi toprağın altında çürüyüp gidecek...yani ne kendimizden öncesi var....ne kendimizden sonrası,,,,ne varsa yaşadığımız andır....o da iki nefes arası.......iremSU

 

 

Birbirimize dostça, kardeşçe ve sevgiyle yanaşabilmemiz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için,temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Güveneceğiniz kişileri iyi seçmeli, yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız, sizi olumlu değiştirecek.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme