Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (28 Ocak 2014)

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler Salı günümüz saat 07:04 Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. İlişkinin içinde kendinizi nasıl bir yere koyduğunuzu, şu anda bir sorun varsa bunun ardındaki nedenleri, bir arada olmanın anlamı üzerine düşüneceksiniz. Sağlam bir beraberlik ise, güven duygusuyla hareket etmeniz kolaydır. Eğer yalnızsanız, bir miktar karamsar düşünmeniz mümkündür. Eğer yeni birisiyle tanıştıysanız sağlam ve tutarlı biri olmasını dilersiniz. Ay-Oğlak burcu seyir günlerinde, işinizle, ailenizle, finansal konularla da yakından ilgilenme gereği duyarsınız. İşlerinizi, sorumlu ve disiplinli şekilde halletmenizde fayda vardır. Bu enerji, iş hayatımızla ilgili konuları da ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Sözleşme yenilenmesi veya iş ortaklarımızla aramızdaki güven hissinin sağlam bir zemine oturtulması bizi oldukça rahatlatabilir.

 

Saat 13:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

 

Saat 22:01 itibariyle Ay-Uranüs görünümü, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur. Çünkü yaşanabilecek bir gerilim veya uzlaşmazlık bu saatlerde rahatsızlık uyandırabilir.

 

Günün tüm güzellikleri sizinle olsun. Her adımınızda huzur ve mutluluk yanınızdan eksik olmasın. Sevgilerimle,

Milliyet Astroloji

Şu dönem kendinizden çok başkalarının beklentileri ile ilgilisiniz. Farklı öneriler beklediğiniz ortaklıklarda anlaşmaların eşiğinde iken daha sakin olmaya çalışın. Özel hayata yansıyan huzursuz edici temalar da eklenince size çok iş düşecektir. İkili ilişkilerde değerlerinizi sorgulamak, bağlarınızı yeniden gözden geçirmek için anlayışlı olmanız gerek.

Vatan Gazetesi

Partnerinizle aranızda anlayış ve hoşgörü hakim olacak. Farklı bakış açılarına sahip olsanız bile ortak amaçları görmekte zorlanmayacaksınız. İkna yöntemleri işleyecek. Bu amaca yönelik girişimleriniz için uygun bir gün.

Turk.net

Aileniz ile kötü giden ilişkinizin nispeten düzeleceği bir gün geçireceksiniz. Uzun süredir kafanızı meşgul eden bir takım problemleri bugün aklınıza getirmemek için uğraş sarfedeceksiniz.Bu yüzden arkadaşlarınızla kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Akşama doğru geçici karamsar duygular yaşayacaksınız.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle ilişkiniz şu günlerde askıda. Sorunları konularak çözemediğiniz için ilişkinizi dondurdunuz. Fakat sizin gönlünüz onda, onun da gönlü sizde.Kısa zaman sonra herşey eskisi gibi olacak. Merak etmeyin.

İş Yaşamı: İşinize olmadık zamanlarda müdahale edilmesinden hoşlanmıyorsunuz. Fakat iş yerinizde sık sık bu durumla karşılaşıyorsunuz. Sırf bu yüzden işinizi değiştirme planları kafanızda oluşuyor

Para Durumu: Maddi konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Bu durumun sizi sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Parayla ilgili konular sizi çok sıkmaya başladı.

Dikkat: Bazen duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Bu durumlarda yanlış anlaşılmak sizi çok korkutuyor. Bugün bu tip bir gelişme için hazırlıklı olmalısınız.

Takvim Gazetesi

DUYGUSAL yönleriniz ön plana

çıktığı zaman, mantığınız yardıma

geliyor. Sürekli ikilem yaşadığınızı

düşünenler yanılıyorlar.

Hürriyet Astroloji

Bazı konuların aciliyeti veya önemi konusunda ikna etmek ya da uyarmak istediğiniz kişiler söz konusu olabilir. Ancak, bu kişiler olaylar neticelenmeden olan bitenin farkına varamayacak gibi duruyorlar. Tüm burçlar için gün geneli: Belli mesajlarınızın, fikirlerinizin veya düşüncelerinizin herkes tarafından anlaşılmasını isteyebilirsiniz. Bunu yaparken olayları nasıl sunduğunuza, karşı tarafın sizi nasıl algılayacağına ve diğerlerinin doğrularına da dikkat etmelisiniz. Büyük resmi görmeye çalışmalı ve popülist akımların, kolay yaklaşımların, kolaycı düşüncelerin, popülist kişilerin ve uygulamaların arkasından gitmemelisiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Güneş Gazetesi

Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0111 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme