Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Günlük Yorum (13 Temmuz 2013)

Hürriyet Astroloji

Diğerleri işleri kendi istedikleri şekilde halletme konusunda ısrarcı olabilirler. Neyse ki, siz ne istediğinizi biliyorsunuz ve bunu rahat şekilde dile getiriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular, yapılar ya da ilgi alanlarımızdaki herhangi bir şey, son kontrol ettiğimizden bu yana fazlaca değişmiş olabilir. Gereken araştırmaları ve kontrolleri yapmalı, işlevsiz hale gelmiş yerleri düzetmeliyiz. Bu amaçla kendimiz dahil herkesi bazı olaylardan soyutlayabilir, gevşek davranma ihtiyacına işaret edebilir ve olaylar ya da silik haykırışlar yatışana kadar geri planda kalmaya özen gösterebiliriz. Bu durum birkaç hafta alacaktır hazırlıklarımızı buna göre yapmamamızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Çok fazla anlatacak şey birikmiş olabilir yakınlarınızla aranızda. Karşılıklı olarak dinlemekle zaman kaybetmeden bolca anlatmak ve ihtiyacınızı gidermek derdine düşebilirsiniz. Dediko-du içerikli konulara girmeyin.

Turk.net

Bugünlerde ilişki konularında yeni kazanımlar söz konusu olabilir. Bu akşam arkadaşlarla bir araya gelme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, arkadaş çevrenizde de bir canlılık kaynağı oluyor. Bazı önemli konularda şansınıza dayadığınız umutlar, etrafınızdakileri şaşırtıyor. Başka konulardaki umutlarınızı da onlar kadar diri tutabilirsiniz.
Para Durumu: Tasarruf konularında biraz gevşeksiniz, ama bugünlerde edinme ihtiyacı duyacağınız gelişmeler olabilir. Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz.
İş Yaşamı: Düzen ve disiplin konularında katı ve ödünsüzsünüz. Zararsız ya da önlenebilir küçük zaaflara biraz daha esnek yaklaşabilirsiniz. Önümüzdeki günler içinde sizin olumlu anlamda ön plana çıkabileceğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Aşk Yaşamı: İlişkinizde kendinizi bağlanmış hissettiğiniz konulara fazla tepkimecilikle yöneliyorsunuz. Kendinizi daha özgürleştirme arzunuz, yine karşılıklı anlaşmalara bağlı. Tek taraflı davranamazsınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Temkinli olmanız iyi bir şey ama bir konuda size verilen güveni karşı tarafa kolay, kolay veremiyorsunuz.

Takvim Gazetesi

Kartınız İmparatoriçe... Gücünüzü başkalarına da kabullendirmek isterken zayıflaştığınızı fark edemiyorsunuz. Bu kadar kendinizi kabullendirme çabasına girmeyin.

Güneş Gazetesi

Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.

Mynet Astroloji

Sevgili Yengeçler 13 Temmuz saat 16:22-28 Ağustos saat 05:05 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Mars dönemini önemli görünümlerine daha fazla yer vererek incelemek istiyorum. Diğer burçlara da belirttiğim gibi bu dört tarih gayet önemli ve kıymetlidir. İki yılın ardından Mars burcunuzda ilerliyor. Jüpiter de burcunuzda ona destek veriyor. Bu tarihte, hem kişisel anlamda isteklerinizi dışarıya ifade etmeniz kolaydır hem de sizin arzularınıza uygun şekilde başkalarının desteğini görmeniz kolaylaşır. Gücünüzü, tatmin edici olan işlere, hedeflerinize yönelterek elde edebilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde, gerçekleri algılayabilir, buna göre başarılı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ticari, iş, eğitim, inanç konularında şansınız yüksek. Rüyalarınız gerçekleştirecek planlarınızı uygulayabilirsiniz.

 

21 Temmuz tarihinde aşk hayatınız başta olmak üzere, kişisel anlamdaki işlerinizi rahatlıkla yoluna koyabilecek enerjiniz mevcuttur. Arzu ettiğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz. Sağlam ve güvenli bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Anne ve baba Yengeçler için bu tarih gayet olumludur. Ayrıca işlerinizi başarılı bir şekilde yoluna koyabilirsiniz. 22 Temmuz tarihi gayet olumludur. Kişisel anlamda sizi ve yarınlarınızı garanti altına alabileceğiniz bir karar verebilirsiniz. Güven duygunuz yükselir. İş girişiminde bulunabilirsiniz. Aileniz ve yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

 

28 Temmuz tarihinde düzenli bir gelir elde etmek adına aklınıza birçok fikir geldiği halde, sizi durduran engeller veya yaratıcılığınıza sekte vuran kişiler canınızı sıkabilir. Düşüncelerinizin genelinde kendi çıkarlarınızın ön planda olması, başkaları tarafından bencil olduğunuzun düşünülmesine yol açsa da, siz neyi neden istediğinizin gayet iyi farkındasınız. Sahip olma güdünüzün en başında toplum hayatında iyi bir yere gelmek isteği baskın. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya yaşamınızı sürdürmenizi sağlayan şartlarınız yetersiz olduğu için sinirli davranabilirsiniz. Bu sinirlilik hali partnerinizle aranızda problemler yaşanmasına sebebiyet verebilir. Gerilim altında kalan sevgiliniz tedirginlik duyabilir, hatta sizden şikayetçi olabilir.

 

Oysaki siz, kontrollü, sabırlı ve deneyimli bir kişi gibi davranarak yeri geldiğinde sakinleşmeyi bilmelisiniz. İlişkinizin niteliğine göre bazı çiftler arasında durum  daha farklıdır. Partnerin çelişkili halleri, pasifliği, kendine güven duymayışı sizi fazlasıyla sinirlendirebilir. Otoriteyi ele geçirerek durumları kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Ancak bu haliniz, sizi kopma noktasına getirebilir. Bir yandan gün boyu boşlukta kalacak Ay, diğer taraftan Dolunayın iki gün öncesinde böyle bir gerilim pek hayra alamet olmayacağından lütfen sakinliğinizi koruyunuz. Hepimiz bu enerjilerin altındayız. Yani birbirimizden pek farkımız olmadığına göre, bilinçli davranmakta yarar görüyorum.

 

 

Bu sürecin, arzu ettiğiniz gelişmelerde bulunmanız anlamında kuvvet olması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Çevrenizde otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için,sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Bugün, güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamınızdaki bazı insanların davranışlarını daha iyi analiz edeceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0106 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme