Yengeç Burcu

.Gen.tr

Yengeç Burcu Aşk ve Evlilik

Sevgi dolu, şefkatli, aynı zamanda ihtiraslı Yengeçler, çok duygusal ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncelikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler. Yengeç hemen harekete geçmez, çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif aşıklar olarak görebilirsiniz. Evcildirler, özellikle evde yemek yemekten ve televizyon izlemekten hoşlanırlar.

Evinde

Yengeç kadını genellikle klasik ev kadınını oynar. Eşi dışarıdayken çocuklarıyla ilgilenmekten, ev işleriyle uğraşmaktan mutluluk duyar. Yeteneklerini ve yaratıcı gücünü evinde kullanmayı tercih eder. Yengeç erkeği eşinin ihtiyaçlarını karşılamaktan hoşlanır. Hassas, duygularını belli eden eşinin hislerini, düşüncelerini dikkate alan bir yapıya sahiptir.

Evlilik Yaşamı

Nikaha hevesli, evcimen Su grubu elemanı Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla bunu çözmeye çalışırlar. Yengeç Su grubu ile çok iyi anlaşır. İkisi de birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyarlar. Toprak grubu tutarlılık ve gösterdikleri hassasiyetle Yengeç burcuyla uzun süreli, başarılı beraberlikler oluşturabilir. Ateş grubu ile ihtiraslı bir ikilidirler ama gösterilmeyen hassasiyet aralarında ciddi problem oluşturabilir. Çok sosyaldirler, Yengeç ise çok utangaçtır; bu yönden aralarında bir çatışma söz konusu olabilir. Duyguları ile hareket eden Yengeç burcu için Hava grubu, çok detaycı ve analitiktir.

Sevgi dolu ve şefkatlidirler. İhtiraslarıyla sizi şaşırtabilirler. Sezgileri ve hayal güçleri çok kuvvetlidir. Aynı zamanda dikkatli ve naziktirler, partnerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur, onun için en iyisini yapmaya çalışırlar. İlişkileri bittiği takdirde kırılır, yeni bir ilişkiye başlamakta güçlük çekerler. Yumuşak, şefkatli ve kırılgan kalbini anlayacak bir eş ister. Evliliğinde anlayışa önem veren Yengeç burcu aile kurmak için yaratılmıştır. Onlar için evlilik kutsaldır. Eşine karşı sadık ve her zaman hoşgörülü davranır. Sorunları büyütmek yerine susmayı tercih eder. Var olanla yetinmeyi bilir. Ev işleri ve yemek konularında mükemmeldirler. Önemli günleri asla unutmazlar. Küçük de olsa eşini sevindirecek bir şey yapmak ister. Genelde bir kere evlilik yapar. Evliliklerinde ki sorunları göz ardı ederek katlanmayı tercih eder.

Yengeç burcu çocuklarına karşı da aşırı korumacı, verici tutumlarıyla onların vazgeçilmezidir. Çocuğuna adeta aşık Yengeç burcu, çocuğu için tüm fedakarlıkları yapar. İyi bir aile kurmayı önemsediği için çocuklarına karşı her zaman hoşgörülü ve anlayışıdır. Çocukları yetişkin olduğunda bile onlar için her zaman küçüktür. Bağımlı çocuklar yetiştirmeleri olasıdır.

Evcil hayvanları ve yaşlılarla çocukları çok seven Yengeç insanı, ev içinde aşırı sorumluluk alabilir ve bundan yılmaz. Aynı anda hem çocuklarıyla hem evcil hayvanlarıyla ilgilenebilir. Kayınvalidesini hastaneye götürebilir, annesine yemek yedirebilir. Bu koşuşturma onun yüksek potansiyelini açığa çıkarmasını sağlar. Duygusal olarak desteklenirse, sırtı sıvazlanırsa bu tempodan şikayetçi olmaz. Duygusal destek bulamazsa, hiç kimse ona aferin demezse sızlanmaya ve şikayet etmeye başlar. Şikayetlerine rağmen görevlerini, sorumluluklarını yarıda bırakmaz. O tam bir besleme, bakma, büyütme uzmanıdır. Bir erkekse evine meyve-sebze almadan, çocuklarına sevinecekleri bir şey almadan gitmek istemez. Bir kadınsa her gün farklı bir yemek ve tatlı ile bakımını üstlendiği kişileri mutlu eder.

Yengeç burcunun evliliğinde cinsel yaşamını duygusal dünyasına ve eşine göre şekillendirir. Başkalarına odaklı yaşadığı için eşinin cinsel performansını arttıracak donanıma sahip olmak önceliği olmalıdır.  Eşi ile sarılıp uyuması, eşinin ona karşı sevecen davranışları ve dramatik sözler onun cinsel hayatını olumlu etkiler

Evlilikte Onu Neler Kızdırır?

Yengeç burcu sadakat ve güven duygusunu eşinde görmek ister. O sadıktır. Eşinin ona yaptığı bir sadakatsizliği kabul etmeyecektir. Çocuklarına karşı çok duyarlı olduğu için eşinin çocuklarına karşı yaptığı ilgisiz davranışlar onu kızdırabilir. Kırılgan ve duygusal bir yapıya sahip olduğu için Yengeç burcu ağır ve kaba sözlere karşı kırgınlığı uzun bir zaman sürdürür. Ev hayatında düzenli bir yaşamı önemsediği için eşinin evine karşı sorumsuz davranışlarını olumlu karşılamayacaktır. Evliliğini sonsuza dek sürdürmeyi hayal eden Yengeç burcu kaba, hoşgörüsüz bir ilişki içindeyse evliliğini bitirebilir.

Hangi Burçlarla Doğru Bir Evlilik Kurar?

İki Yengeç bir okyanusa yakışır ama onlar evlenip mutlu bir şekilde evlerine kapanırlar. Balık ve Akrep de Yengeç burcunun mutlu olacağı burçlardır. Uyum dışında tutku arayan Yengeçler, Oğlak, Koç veya Terazi ile yuva kurabilir. Güçlü Aslan da Yengeç burcunun ideal eşi olabilir.


Yengeç Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yengeç Burcu Aşk

Yengeç Burcu Çiçeği

Yengeç Burcu Cinsellik

Yengeç Burcu Diyet & Fitness

Yengeç Burcu Eğlence

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Yengeç Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yengeç Burcu Güzellik

Yengeç Burcuna Hediyeler

Yengeç Burcu ile Ortaklık

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Yengeç Burcu Künye

Yengeç Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yengeç Burcu Otomobil

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Para ve Zenginlik

Yengeç Burcu Sağlık

Yengeç Burcu Stresten Arınma

Yengeç Burcu Tatil

Yengeç Burcu Ünlüleri

Yengeç Burcu Uygun Meslekler

Yengeç Burcu Aşk Uyumları

Yengeç Burcu Karanlık Yönleri?

Yengeç Burcu Kayınvalide Ne İster?

Yengeç Burcu Gıcık Yönleri?

Yengeç Burcu Çekilmez Özellikleri?

Yengeç Burcu Ayrılık Acısı

Yengeç Burcu Bebeği

Yengeç Burcu Kadınına Hediye

Yengeç Burcu Babalar Nasıl Olur?

Yengeç Burcu Çocuğu

Yengeç Burcu Doğal Taşı

Yengeç Burcu Doğum Günü

Yengeç Burcu Etkileme Yolları

Yengeç Burcu Efsanesi

Yengeç Burcu Aşk ve Evlilik

Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

Yengeç Burcu Hastalıkları

Yengeç Burcu Merkür İlişkisi

Yengeç Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Haziran hangi burç olur?
24 Haziran hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
27 Haziran hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
29 Haziran hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
9 Temmuz hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
16 Temmuz hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
20 Temmuz hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Yengeç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1934 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme